Spade Barracuda

Kód: 104296 104294 104295 104297 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: Spade kayaks
€1 444,17
Na požiadanie Na požiadanie Na požiadanie Na požiadanie Zvoľte variant
Variant

Tento moderný polovičný kajak je navrhnutý pre rýchlosť a zábavu!
Kajak Spade Barracuda je odpoveďou na novú olympijskú disciplínu "extrémny slalom" a ponúka oveľa viac. Ak chcete byť úspešní v náročných pretekoch, potrebujete rýchly a obratný kajak, ktorý bez zaváhania zvládne radikálne manévre. Počkajte - znie to ako loď, s ktorou si môžete užiť nekonečnú zábavu aj na skutočnom WW?"  Áno!

Detailné informácie

Kamenný obchod
Kamenný obchod
150 m² predajnej plochy
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Na stovky produktov
Jednoduchá výmena
Jednoduchá výmena
Jednoduchá výmena a vrátanie tovaru

Podrobný popis

  • Kajak Spade Barracuda je odpoveďou na novú olympijskú disciplínu "extrémny slalom" a ponúka oveľa viac. Ak chcete byť úspešní v náročných pretekoch, potrebujete rýchly a obratný kajak, ktorý bez zaváhania zvládne radikálne manévre. Počkajte - znie to ako loď, s ktorou si môžete užiť nekonečnú zábavu aj na skutočnom WW?"  Áno!
  • Barracuda možno považovať za menší Joker s plochejšou záďou. Aby sme však boli spravodliví, musíme sa zamerať na detaily: celkovo je platforma trupu o niečo užšia, aby sa vytvorila väčšia rýchlosť s kolmejším záberom pádla. A aby sa rýchlosť nestratila pri ďalšom zastavení, má Barracuda prepracovaný rocker a bočnice na prove. A čo záď? Tam sa začína skutočná zábava! Vďaka výrazne dlhšiemu polovičnému plátku na zádi sa záď preženie vodou ako nôž maslom. Ale nebojte sa - Barracuda je vyvážená tak, aby sa štíhly chvost dal ľahko uvoľniť, čo vám dodá dodatočný impulz na pokračovanie v jazde. Užite si to!!!

 

Technické špecifikácie:

Dĺžka: 274 cm

Šírka: 64 cm

Objem: 217 l

Hmotnosť: 18 kg

Hmotnosť jazdca: 50-85 kg

 

Dodatočné parametre

Kategória: Kajaky na divokú vodu
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: