Ophion Marina glass ADJ

Kód: 103466 103467 Zvoľte variant
Neohodnotené
€345,23
Externý sklad: dodanie 2-5 dni Externý sklad: dodanie 2-5 dni Zvoľte variant
Variant

Ideálne pádlo Ophion Marina na pádlovanie na riekach, jazerách a rybolov.

Detailné informácie

Kamenný obchod
Kamenný obchod
150 m² predajnej plochy
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Na stovky produktov
Jednoduchá výmena
Jednoduchá výmena
Jednoduchá výmena a vrátanie tovaru

Podrobný popis

Pádlovanie v prístave je veľmi zvláštne a rozmanité.

Ľahké, ale odolné lopatky sú namontované na pevnom stožiari zo sklených vlákien, najlepšie fungujú na pádle na stálej vode alebo na kajaku, ale zvládnu aj pereje až do WW2.
MARINA je vyrobená z mnohých materiálov používaných v letectve, F1 a leteckých pretekoch! Vďaka všetkým týmto materiálom sa nazýva hybridné pádlo.
 
Základ plachty Marina je vyrobený z penového jadra Airex, ktoré sa používa v pretekárskych kokpitoch a na pretekárskych lodiach. Okraj peny je chránený odolnou dynelovou šnúrou, ktorá je známa svojou pevnosťou a odolnosťou voči opotrebovaniu. Stredové rebro je vystužené diagonálnym uhlíkovým opletom, ktorý stabilizuje krútenie plachty a zabezpečuje stabilný záber. Vonkajšia vrstva je vyrobená z jemných sklených vlákien, ktoré poskytujú dobrú pružnosť na vyváženie plachty.
 
Listy Marina  sú skvelé už od prvého záberu. Pôsobí plávajúcim dojmom, pretože je to jadrové pádlo so strednou tuhosťou, neohýba sa ani pri silovom zábere. Tvar je dokonale vyvážený, aby poskytoval hladký a silný záber. Vyrobené pre jazdcov, ktorí uprednostňujú pádlovanie pod vysokým aj nízkym uhlom, s 688 cm2 pádlovacej plochy je vhodné pre väčšinu jazdcov. Je určený na rovnú vodu, mierne pereje a lov na kajaku.
 
Dostupná plocha listu: 688 cm2

Hmotnosť pádla: cca 880g/210cm

Hmotnosť deleného systému: približne 65 g

Delený systém = ADJ umožňuje rozdelenie pádla na polovicu. Pádlo je nastaviteľné v dĺžke 10 cm a v ľubovoľnom uhle lopatiek. 

Delené pádlo je k dispozícii až do dĺžky 240/250 cm.

Dodatočné parametre

Kategória: Pádla na seakayak a touring
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: