Gumotex Alfonso

Kód: 34157
Neohodnotené
Značka: Gumotex
€2 220
Externý sklad: dodanie 2-5 dni˖
Variant

Rybárska loď Gumotex Alfonso je určený pre všetkých nadšencov rybolovu. Výhody nákupu Kanoe Gumotex od najväčšieho oficiálneho distribútora lodí Gumotex pre Českú republiku a Slovensko:

Výhody nákupu kanoe Gumotex od najväčšieho oficiálneho distribútora lodí Gumotex pre Českú republiku a Slovensko:

 •  - ak inde nájdete lepšiu cenu, okamžite ju dorovnáme a navyše získate tašku na pádlo EG Discovery v hodnote 1 971 Kč a teraz aj poukaz na 1 000 Kč na ďalší nákup!
 • Záruka 3 roky na lodi,doprava zadarmo, okamžité dodanie, popredajný servis.
 • Zľavy 3 - 8 % pri nákupe v obchode.
 • Za každú loď Gumotex dostanete bezplatne termo tričko Coolmax!

Detailné informácie

Kamenný obchod
Kamenný obchod
150 m² predajnej plochy
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Na stovky produktov
Jednoduchá výmena
Jednoduchá výmena
Jednoduchá výmena a vrátanie tovaru

Podrobný popis

Rybárske kanoe Gumotex Alfonso je určený najmä pre všetkých milovníkov rybolovu. Trojmiestny nafukovací čln Alfonso vychádza z kanoe Gumotex Ruby, ale čln bol predĺžený a upravený pre väčšiu stabilitu pri zachovaní jeho jazdných vlastností.

V cene lode je zahrnutý 1x držiak na kanón.

Drevené sedadlá s penou sú použiteľné aj bez nafukovacích zariadení a majú montážne otvory na pripevnenie držiaka na udice Cannon alebo iného vybavenia.

Vybavenie lode:

 • Zrkadlo na motore
 • Sedadlá z vodotesnej preglejky
 • 5 podstavcov pre príslušenstvo
 • Podlahová doska
 • Držiak na rybárske prúty BORIKA
 • Pružné laná na pripevnenie batožiny
 • Bezpečnostné lano po obvode lode
 • Lano na kotvenie na prove 
 • Rukoväte pre veslá
 • Držiaky na pripevnenie vesiel
 • Tlačné ventily
 • Kľúč na tlakový a poistný ventil
 • Pretlakový ventil v spodnej časti lode
 • Úchyty na upevnenie batérie
 • Súprava lepidla
 • Vodotesná prepravná taška 135l


Technické špecifikácie zariadenia Alfonso:

RUBBERTEX ALFONSO
Dĺžka (cm) 430
Šírka (cm) 125
Priemer bočných valčekov (cm) 34
Počet vzduchových komôr 3 + 2
Max. prevádzkový tlak 0,02 MPa [0,2 Bar/3 PSI]
Maximálna nosnosť (kg) 410
Hmotnosť (kg) 34,5
Maximálny výkon motora (kW) 4 [5,4 hp]
Maximálna hmotnosť motora (kg) 28
Maximálny počet osôb 3
Rozmery zabalenej lode (cm) 68 × 55 × 30
Rozmery kartónu (cm) 71 × 61 × 36
Plavecký ponor (cm) 20
Najvyšší pevný bod nad povrchom (cm) 50

Vodný prvok - Vodné centrum

* Najspoľahlivejšia a najväčšia špecializovaná predajňa lodí v Českej republike už 10 rokov.
* Väčšina lodí a vybavenie v Českej republike na sklade (online dostupnosť v obchode).
* Predĺžená 3-ročná záruka na vybrané produkty.
* Bonusový program a darčeky pri každom nákupe.
* V prípade poistnej udalosti si môžete bezplatne prenajať náhradné plavidlo.
* Zľavy pri nákupe lodí Gumotex v obchode (3-8%).
* Individuálne výpočty pre školy, kluby a organizácie.
* Možnosť otestovať lode a vybavenie na rieke priamo v obchode.
* Záruka najlepšej ceny (s darčekovou poukážkou na 500,-) a rýchle dodanie.
* Súpravy na mieru - vyberte si kompletné vybavenie podľa vašich želaní za najlepšiu cenu!
* Zvýhodnené ceny popredajného servisu so zľavou až 50 %.
* Odborné poradenstvo
* Teraz špeciálne na lode Gumotex Coolmax lodné termo tričká!
(Kajak = 1 tričko, kanoe = 2 tričká, raft = 4 tričká)

Nájdete tu všetky výhody nákupu lode od Water Element!

Ďakujeme našim zákazníkom za to, že naše služby na Heureke hodnotia na 100 %!

 

GUMOTEX

Gumotex je jedným z najvýznamnejších výrobcov nafukovacích člnov na svete. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v Českej republike ako malý výrobca pneumatík, ale neskôr sa zamerala na výrobunafukovacie člny. Odvtedy sa Gumotex stal jedným z lídrov v tomto odvetví a vyrába nielen na rekreačné, ale aj na profesionálne použitie.

História spoločnosti Gumotex siaha do povojnového obdobia, keď sa spoločnosť zaoberala výrobou pneumatík a hadíc pre priemysel. V roku 1952 sa však spoločnosť začala špecializovať na výrobu nafukovacích člnov. V prvých rokoch výroby sa člny vyrábali z gumy, ale časom sa technológia zdokonalila a spoločnosť Gumotex začala vyrábaťnafukovacie člny z PVC materiálov. Tieto lode boli odolnejšie, ľahšie a jednoduchšie na údržbu.

V súčasnosti vyrábajúGumotexširokú škálunafukovacie člny na rôzne účely. Sortiment zahŕňa napríkladkajaky, kanoe, rafty, nafukovacie člny na rybolov, ale aj luxusné nafukovacie člny na plavby po mori. Všetky lode sú vyrábané s dôrazom na kvalitu a odolnosť, aby vydržali aj tie najnáročnejšie podmienky.

Technológia a materiály použité na výrobu nafukovacích člnov sú kľúčovým faktorom konečnej kvality výrobku. Gumotex využíva moderné technológie, ako je tepelné zváranie, ktorý zabezpečuje pevné spoje bez použitia lepidla. To znamená, že lode sú menej náchylné k poškodeniu, oderu a vlhkosti, čo zvyšuje ich trvanlivosť a odolnosť.

Spoločnosť Gumotex používa materiál NITRILON® na výrobu lodíktorý je výsledkom vlastného výskumu a vývoja spoločnosti. NITRILON® je kompozitný materiál pozostávajúci z troch vrstiev - dvoch vrstiev pleteného polyesteru a jednej vrstvy špeciálneho vystuženého neoprénového materiálu s ochrannou vrstvou PVC.

Tento materiál je mimoriadne odolný a pevnýa preto sa často používa na výrobu profesionálnych nafukovacích člnov do extrémnych podmienok, ako sú divoké rieky alebo morské pobrežie. NITRILON® je tiež odolný voči UV žiareniu, oderu a nárazom.

  

Gumotex je popredným výrobcom nafukovacích člnov a ponúka širokú škálu modelov pre rôzne druhy vodných športov. Nižšie nájdete

Morská vlna- dĺžka lode 465 cm: Kajak na viacdňové výpravy na more alebo veľké jazerá.

Thaya - 410 cm: Kajak pre osoby s vysokou rýchlosťou a stabilitou, vhodný na dlhé výlety a preteky.

Baraka - dĺžka lode 525 cm: Nafukovací čln pre viac osôb s vysokou nosnosťou a odolnosťou, ideálny na dlhé výlety po jazere alebo na mori.

Coloradodĺžka lode 450 - 450 cm: dvojmiestna kanoe s vysokou stabilitou a kapacitou, ideálna pre rekreačných vodákov a turistov.

Swing 1 - dĺžka lode 290 cm: Kajak pre jedného s vysokou stabilitou a ľahkou ovládateľnosťou, vhodný na pokojné vody a mierne rieky.

Pálava -410 cm dlhý kajak pre dvoch s vysokou rýchlosťou a stabilitou, ideálny na dlhé výlety a preteky.

Swing 2 - dĺžka lode 400 cm: Kajak pre dvoch s vysokou stabilitou a komfortom, vhodný na rekreačnú plavbu a turistiku.

Ontario 450 S  - dĺžka lode 450 cm: Nafukovací čln pre tri osoby s vysokou kapacitou a odolnosťou, vhodný na rybolov a turistiku.

Pulsar 380 -dĺžka raftu 380 cm: Raft pre osoby s vysokou rýchlosťou a obratnosťou, ideálny na súťaže a adrenalínové zážitky.

Pulsar 420 - dĺžka plte 420 cm: Plť pre dvoch s vysokou rýchlosťou a stabilitou, vhodná pre rekreačných vodákov a turistov.

Pulsar 450 - dĺžka raftu 450 cm: Raft pre dvoch s vysokou rýchlosťou a stabilitou, ideálny na pádlovacie preteky a dlhé výlety.

Pulsar 560 - dĺžka plte 560 cm: Plť pre tri až štyri osoby s vysokou nosnosťou a rýchlosťou, vhodná na vodácke expedície.

Skautský štandard - dĺžka lode 380 cm: Kajak do náročnejších podmienok, vhodný na divoké rieky a prívaly vody.

Solárne - 410 cm: Kajak pre rekreačných vodákov s vysokou stabilitou a komfortom.

Halibut- dĺžka lode 290 cm: Nafukovací rybársky čln s vysokou kapacitou a odolnosťou.

Framura- dĺžka lode 385 cm: Kajak pre dvoch s nafukovacou konštrukciou a vysokou stabilitou, ideálny na pokojné vody a rieky.

K2 - dĺžka lode 470 cm: Kanoe pre dvoch s vysokou nosnosťou a stabilitou, vhodné na dlhé pádlovanie.

Safari - dĺžka lode 330 cm: Nafukovací čln pre dve osoby, vhodný na rybolov a rekreačné člnkovanie na jazerách.

Rubín XL - dĺžka lode 485 cm: Nafukovací čln až pre päť osôb s vysokou kapacitou a odolnosťou, ideálny pre rodinné výlety na jazere.

Rush 1 - dĺžka lode 400 cm: Kajak pre jedného s vysokou rýchlosťou a stabilitou, vhodný pre športových vodákov a pretekárov.

Rush 2 - dĺžka lode 420 cm: Kajak pre dvoch s vysokou rýchlosťou a stabilitou, ideálny na pádlovacie preteky a dlhé výlety.

Twist 1 - dĺžka lode 270 cm: Kajak pre jedného s vysokou manévrovateľnosťou a ľahkou manipuláciou, ideálny na jazerá a mierne rieky.

Twist 2/1 - dĺžka lode 410 cm: Kajak pre dve osoby s vysokou stabilitou, vhodný na rekreačnú plavbu po jazere a rieke.

Alfonso - dĺžka lode 340 cm: Nafukovací čln pre dve osoby s vysokou nosnosťou a odolnosťou, ideálny na rekreačné člnkovanie a rybolov.

Všetky lode Gumotex sú vyrábané pomocou modernej technológie a materiály, ktoré spĺňajú náročné požiadavky vodákov. Gumotex ponúka širokú škálu produktov pre vodné športy, odnafukovacie člny pre rodinné výlety až po kajaky pre adrenalínové zážitky. Tieto výrobky sa vyrábajú z vysoko kvalitných materiálov vrátane kompozitného materiálu NITRILON®, ktorý zaručuje vysokú odolnosť a dlhú životnosť. Vďaka ich inovatívnej konštrukcii súgumotexové lode sú ľahko prenosné, skladovateľné a ľahko sa s nimi manipulujevďaka tomu sú lode Gumotex ideálnou voľbou pre vodákov, ktorí cestujú po celom svete. Okrem toho sú všetkylode sú starostlivo navrhnuté a testované tak, aby spĺňali najvyššie štandardy kvality a bezpečnosti.

Výber správnej lode pre vaše potreby je kľúčovým krokom k úspešnému zážitku z plavby. Ak hľadáteloď na rekreačnú plavbu na pokojnej vode, Swing 1 alebo Twist 1 môže byť ideálnou voľbou, ktoré ponúkajú jednoduchú manipuláciu a stabilitu. Pre skúsenejších vodákov a vodácke pretekysú k dispozíciimodely ako Thaya, Pulsar alebo Rushktoré ponúkajú vysokú rýchlosť a obratnosť.Pre rodinné výletyna jazere alebo na mori môže byť ideálnou voľbouColorado 450 alebo Ruby XL, ktoré ponúkajú dostatok priestoru pre celú rodinu. Ak hľadátenafukovací čln na rybolov, môže byťHalibut, Ruby XL alebo Alfonso správna voľba.

Všetky lode od spoločnosti Gumotex ponúkajú vysokú kvalitu, odolnosť a jednoduchú manipuláciu. Ak hľadáte čln, ktorý bude spĺňať vaše požiadavky a poskytne vám bezpečný a zábavný zážitok na vode, môžete sa spoľahnúť na výrobky od spoločnosti Gumotex.

Dodatočné parametre

Kategória: Nafukovacie kanoe
Záruka: 36

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: