DragoRossi DRX

Kód: 104279 104281 104282 104280 104278 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: DragoRossi
€1 382,05
Na požiadanie Na požiadanie Na požiadanie Externý sklad: dodanie 2-5 dni Na požiadanie Zvoľte variant
Variant

Nový creeker od DragoRossi - DR X 
Kajak DragoRossi DRX je úplne nový kajak navrhnutý raftingovým tímom DragoRossi. Tento taliansky kajak je ideálny pre vodákov s hmotnosťou od 70 do 90 kg. Vďaka jednoduchej ovládateľnosti je vhodný pre skúsených kajakárov aj začiatočníkov. Kajak je ideálny na rieky s veľkým objemom vody, ale aj na strmé potoky, kde sa vyznačuje neuveriteľnou rýchlosťou a obratnosťou.

Kajak Drago Rossi DRX je vybavený polstrovanou opierkou stehien, ergonomickým zrkadlom, nastaviteľným polstrovaným sedadlom, nastaviteľným polstrovaným operadlom, prednými a zadnými penovými vzperami, štyrmi rukoväťami a klapkou.

Detailné informácie

Kamenný obchod
Kamenný obchod
150 m² predajnej plochy
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Na stovky produktov
Jednoduchá výmena
Jednoduchá výmena
Jednoduchá výmena a vrátanie tovaru

Podrobný popis

DragoRossi DRX je úplne nový kajak navrhnutý raftingovým tímom DragoRossi. Tento taliansky kajak je ideálny pre vodákov s hmotnosťou od 70 do 90 kg. Vďaka jednoduchej ovládateľnosti je vhodný pre skúsených kajakárov aj začiatočníkov. Kajak je ideálny na rieky s veľkým objemom vody, ale aj na strmé potoky, kde sa vyznačuje neuveriteľnou rýchlosťou a obratnosťou.

Model DRX je vybavený polstrovanou opierkou stehien, ergonomickým zrkadlom, nastaviteľným polstrovaným sedadlom, nastaviteľným polstrovaným operadlom, prednými a zadnými penovými vzperami, štyrmi rukoväťami a výklopným ventilom.

Kajak DRX je navrhnutý tak, aby poskytoval maximálnu bezpečnosť pri pádlovaní na náročných divokých vodách a expedíciách. Široká konštrukcia a vysoko prepracovaný kokpit poskytujú dostatočný objem na pádlovanie. Dvojitá odľahčená hrana na bokoch prechádza do plochého dna, čo uľahčuje ovládanie kajaku cez hrany na korme. Okrúhla, vysoko navrhnutá špička je ideálna na skákanie cez vlny.

DragoRossi DRX sa dodáva s prallplatte (nárazovou doskou), ktorá je upevnená na oboch stranách trupu. Sedadlo je ľahko nastaviteľné pomocou matíc a na jeho nastavenie nie je potrebné žiadne náradie. Integrované stehenné opierky pevne obopínajú stehná a zabezpečujú pohodlie počas jazdy.

 

Technické údaje:

  • Dĺžka: 274 cm
  • Šírka: 69 cm
  • Objem: 360 l
  • Hmotnosť: 21 kg
  • Odporúčaná hmotnosť jazdca: 70 - 90 kg
  • Kokpit: Power - L
  • Farby: modrá, žltá, zelená, červená
  •  

Dodatočné parametre

Kategória: Kajaky na divokú vodu
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: