Drago Rossi DRS

Kód: 105219 105218 105221 105222 105220 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: DragoRossi
€1 382,05
Na požiadanie Externý sklad: dodanie 2-5 dni Na požiadanie Na požiadanie Na požiadanie Zvoľte variant
Variant

Nový Dragorossi DRS s novým sedadlom.

DRAGOROSSI DRS je mladším bratom populárneho A je určený pre ľahkých vodákov. Jeho výrazný rocker vpredu a vzadu poskytuje DRS suchý a veľmi dobrý štýl jazdy. Tenšia konštrukcia znamená menšiu stratu rýchlosti a jazdu na kajaku v rozbúrenej vode stále zapôsobí s veľmi hravým a agilným štýlom jazdy.Jazda na DR S sa stáva detskou hrou, pretože kombinácia výkonu a stability dáva jazdcovi veľkú istotu.
Kajak 
Dragorossi 
DRS bude riešiť nielen skúsených vodákov, ale vďaka ľahkej ovládateľnosti a veľkej hravosti poteší aj začiatočníkov.

Detailné informácie

Kamenný obchod
Kamenný obchod
150 m² predajnej plochy
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Na stovky produktov
Jednoduchá výmena
Jednoduchá výmena
Jednoduchá výmena a vrátanie tovaru

Podrobný popis

Nový Dragorossi DRS s novým sedadlom.

DRAGOROSSI DRS je mladším bratom populárneho A je určený pre ľahkých vodákov. Jeho výrazný rocker vpredu a vzadu poskytuje DRS suchý a veľmi dobrý štýl jazdy. Tenšia konštrukcia znamená menšiu stratu rýchlosti a jazdu na kajaku v rozbúrenej vode stále zapôsobí s veľmi hravým a agilným štýlom jazdy. Jazda na DR S sa stáva hračkou, pretože kombinácia výkonu a stability dodáva jazdcovi veľkú istotu. Kajak Dragorossi DRS bude riešiť nielen skúsených vodákov, ale vďaka ľahkej ovládateľnosti a veľkej hravosti poteší aj začiatočníkov.

DragoRossi DRS je úplne nový kajak navrhnutý tímom DragoRossi pre divoké rieky. Tento taliansky kajak je ideálny pre vodákov od 50 do 78 kg. Vďaka jednoduchej ovládateľnosti je vhodný pre skúsených kajakárov aj začiatočníkov. Kajak je ideálny na rieky s veľkým objemom vody, ale aj na strmé potoky, kde sa vyznačuje neuveriteľnou rýchlosťou a obratnosťou.

Kajak Drago Rossi DRS je vybavený polstrovanou opierkou stehien, ergonomickým zrkadlom, nastaviteľným polstrovaným sedadlom, nastaviteľným polstrovaným operadlom, prednými a zadnými penovými vzperami, štyrmi rukoväťami a klapkou.

Kajak Drago Rossi DRS je navrhnutý tak, aby poskytoval maximálnu bezpečnosť pri pádlovaní na náročných divokých vodách a expedíciách. Široká konštrukcia a vysoko prepracovaný kokpit poskytujú dostatočný objem na pádlovanie. Dvojitá odľahčená hrana na bokoch prechádza do plochého dna, čo uľahčuje ovládanie kajaku cez hrany na korme. Okrúhla, vysoko navrhnutá špička je ideálna na skákanie cez vlny.

DragoRossi DRX sa dodáva s prallplatte (nárazovou doskou), ktorá je upevnená na oboch stranách trupu. Sedadlo je ľahko nastaviteľné pomocou matíc a na jeho nastavenie nie je potrebné žiadne náradie. Integrované stehenné opierky pevne obopínajú stehná a zabezpečujú pohodlie počas jazdy.

  

  • Dĺžka 274 cm
  • Šírka 66,5 cm
  • Objem približne 320 litrov
  • Hmotnosť približne 21 kg
  • Odporúčaná hmotnosť jazdca 50-78 kg

 

Dodatočné parametre

Kategória: Kajaky na divokú vodu
Záruka: 24
Kajaky - Dĺžka lode: 274
Kajaky - hmotnosť lode: 21
Kajaky - veľkosť kajaku: S - malý
Kajaky - výtlak: 320
Kajaky - výtlak: 320
Kajaky - hmotnosť lode: 21
Kajaky - Dĺžka lode: 274
Kajaky - veľkosť kajaku: S - malý

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: