English whitewater guide WW sprievodca

Kód: 104383
Neohodnotené
€28,16
Externý sklad: dodanie 2-5 dni

Druhé vydanie sprievodcu po anglických riekach a miestach na hranie.

Detailné informácie

Kamenný obchod
Kamenný obchod
150 m² predajnej plochy
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Na stovky produktov
Jednoduchá výmena
Jednoduchá výmena
Jednoduchá výmena a vrátanie tovaru

Podrobný popis

  • Vitajte v druhom vydaní publikácie English Whitewater, sprievodcu Britskej kanoistickej únie po divokých riekach Anglicka. Tento druhý diel, ktorý sa etabloval ako kľúčový sprievodca po najlepších divokých vodách Anglicka, pridáva ďalšie množstvo náročných strmých tokov, klasických riečnych výletov a doteraz neznámych možností na pádlovanie v Anglicku.
  • Toto druhé vydanie bolo úplne prepracované a aktualizované. Opisuje 340 riek a miest na hranie, pričom v tomto vydaní je 90 nových položiek. Je to komplexný sprievodca divokými riekami a umelými divokými potokmi Anglicka.
  • Sprievodca je ilustrovaný fotografiami a mapami a vďaka novému formátu je ešte jednoduchšie nájsť potrebné informácie. Sprievodca je rozdelený do piatich geografických oblastí: juhozápad, juh a východ, severovýchod, severozápad a západ, z ktorých každá je ďalej rozdelená na časti zoskupujúce rieky z rovnakej lokality. Vo všeobecnosti sú tieto časti založené na povodiach väčších riek a postupujú od prameňov smerom nadol; urobili sme však výnimky v snahe zabezpečiť, aby sa rieky v knihe vyskytovali v poradí, ktoré je pre čitateľa čo najužitočnejšie.
  • English Whitewater je spoločným úsilím v mene Britskej kanoistickej únie. Od zapojenia vydavateľstva Pesda Press, regionálnych koordinátorov a prispievateľov až po zapojenie miestnych vodáckych konzultantov a trénerských služieb odráža táto práca kolektívne skúsenosti a znalosti siete nadšencov, ktorí sú ochotní podeliť sa o svoje poznatky o mnohých a rozmanitých anglických riekach. Regionálni redaktori: Juhozápad - Mark Rainsley; juhovýchod - Andrew Jackson; severovýchod a severozápad - Jim Pullen; západ - Bill Taylor.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Literatúra a vodácke video
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: