Wave šport Scooter X Tandem

Kód: 105543
Neohodnotené
Značka: Wave Sport
€982,78 –5 %
Wave šport Scooter X Tandem
€982,78 –5 % €928,29
Externý sklad: dodanie 2-5 dni˖
Variant

Úplne nový Scooter X Tandem je duo verzia nového Scooteru X. Tento priateľský a jemný tandem s prezývkou Scooter XT vám umožní jazdiť s istotou bez ohľadu na vaše skúsenosti.

Detailné informácie

Kamenný obchod
Kamenný obchod
150 m² predajnej plochy
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Na stovky produktov
Jednoduchá výmena
Jednoduchá výmena
Jednoduchá výmena a vrátanie tovaru

Podrobný popis

Hladká a predvídateľná jazda so skutočnou smerovou stabilitou sa dosahuje bez toho, aby sa zhoršila ovládateľnosť, a to vďaka kombinácii nášho jedinečného trupu, sklonenej prednej časti a dokonale vyváženého rozloženia objemu.

Vďaka našim ikonickým tvarovaným rukovätiam je tento čln mimoriadne obratný, čo je užitočné najmä na rodinných výletoch, kde nie všetci vodáci môžu pomôcť!

Moderný štýl kajaku Wave Sport prináša do modelu Scooter X trochu zábavy, postoja a obdivu bez toho, aby sa zmenila dĺžka, šírka alebo obľúbený výkon kajaku. Malé vylepšenia odtokových otvorov znižujú namáhanie vody pod trupom. Dodatočný objem na prove poskytne pádlerovi suchšiu jazdu nad vodou.

Vylepšené stupačky poskytujú vodákom dobrú oporu, zatiaľ čo sedadlo WhiteOut SOT so sedadlom a operadlom poskytuje pohodlie a oporu. Vďaka novému dizajnu sa dá Scooter X stohovať aj jeden na druhý - čo uľahčuje jeho prepravu alebo skladovanie.

Vylepšený bol aj veľký zadný priestor vrátane účelovo navrhnutých úchytov na pripevnenie výstroja. Náš skrutkovací poklop má teraz pod krytom tvarované úložné vedro a bol presunutý blízko k vodákovi pre ľahší prístup. 

Dodáva sa s bezplatnou taškou.

DĹŽKA: 12' 8" / 385 CM
ŠÍRKA: 32" / 80 CM
Hmotnosť lode: 62 libier. 62 libier / 28 kg
MAXIMÁLNA KAPACITA: 441 lbs. 441 lbs / 200 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Kajaky Sit On Top
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: