SeaBird XP 480 MV

Kód: 104645 104642 104640 104644 104643 104641 Zvoľte variant
Neohodnotené
€2 279,38 €1 895,39 €2 841,06 €2 279,38 €1 895,39 €2 841,06 od €1 895,39
Na požiadanie˖ Na požiadanie˖ Na požiadanie˖ Na požiadanie˖ Na požiadanie˖ Na požiadanie˖ Zvoľte variant
Variant

SeaBird XP 480 LV je najmenší kajak zo série Expedition.Tento kompaktný, pohodlný a elegantný morský kajak je najvhodnejší pre menších a stredne veľkých vodákov s hmotnosťou od 40 do 85 kg.
Expedičné kajaky SeaBird Designs dokonale kombinujú rýchlosť, stabilitu, objem, hmotnosť a dizajn! Máloktorý kajak sa môže pochváliť takými všestrannými schopnosťami. Jedným z prvých aspektov, ktoré si na tomto kajaku všimnete, sú jeho elegantné línie. 

Detailné informácie

Kamenný obchod
Kamenný obchod
150 m² predajnej plochy
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Na stovky produktov
Jednoduchá výmena
Jednoduchá výmena
Jednoduchá výmena a vrátanie tovaru

Podrobný popis

SeaBird XP 480 MV je najmenší kajak zo série Expedition.Tento kompaktný, pohodlný a elegantný morský kajak je najvhodnejší pre menších a stredne veľkých vodákov s hmotnosťou od 60 do 90 kg.

Expedičné kajaky SeaBird Designs dokonale kombinujú rýchlosť, stabilitu, objem, hmotnosť a dizajn! Máloktorý kajak sa môže pochváliť takými všestrannými schopnosťami. Jedným z prvých aspektov, ktoré si na tomto kajaku všimnete, sú jeho elegantné línie.Dizajn expedície vychádza z modernej švédskej formy - najširší bod kajaku je v zadnej časti kokpitu. Toto usporiadanie uľahčuje pádlovanie dopredu, pretože pádlo môžete držať bližšie k telu.

Kajak Expedition je rýchly a stabilný kajak. Budete prekvapení, ako ľahko zvládnete podmienky pri pádlovaní s vetrom a vlnami s týmto kajakom. Expedition má štyri suché úložné priestory - dva väčšie a dva menšie.Do veľkých suchých priehradiek môžete uložiť výbavu na nočný piknik alebo aj na týždňovú expedíciu. Menšie denné priehradky slúžia na uloženie základných vecí na vode (napríklad: jedlo, nápoje, náhradná bunda, rukavice atď.).

Najmenšia denná priehradka je vyrobená z mäkkého a odolného neoprénu a je určená na uloženie mobilného telefónu, GPS, slnečných okuliarov atď.Na zadnej a prednej strane paluby kajaku sú gumové popruhy, ktoré sa používajú na upevnenie vybavenia:pitnú vodu, náhradné pádlo, matrac do auta atď. Kajak Expedition má vpredu a vzadu ergonomické rukoväte na prepravu kajaku po súši.

Sedenie v kajaku je veľmi pohodlné vďaka širokému kokpitu pre ľahký prístup, polstrované sedadlo a nastaviteľné opierky stehien. Kajak obsahuje aj nový systém nastavenia operadla, ktorý umožňuje nastaviť polohu počas bezpečného sedenia v lodi. Stehenné opierky sa dajú tiež nastaviť o desať centimetrov v oboch smeroch.

Rodinné kajaky Expedition patria medzi najlepšie morské kajaky na trhu, poskytujú jedinečný pocit stability a bezpečia.

Modely SeaBird Designs Expedition navrhol Ingvar Ankervik. Je štvrtou generáciou staviteľov a dizajnérov lodí vo svojej rodine a jedným z najstarších výrobcov kajakov na svete. Už v 19. storočí dosiahla rodina absolútnu špičku vo švédskom staviteľstve lodí a Ingvar Ankervik je jedným z najlepších dizajnérov kajakov na svete.

Tento model je pripravený na jedinečný bezpečnostný systém VHF. Viac informácií nájdete v nasledujúcom texte.

Technické špecifikácie:

  • Dĺžka: 480 cm
  • Šírka: 56 cm
  • Hĺbka: 29 cm (LV), 34 cm (MV)
  • Vnútorný kokpit: 76 × 37 cm
  • Objem: 270 l (LV), 290 l (MV)
     

Hmotnosť Jadro zo sklenených vlákien: 26 kg

Hmotnosť Hybrid Carbon Kevlar: 25 kg

Hmotnosť Karbon: 24 kg

Hmotnosť Karbon Kevlar: 23 kg
 

Hmotnosť pádlujúceho: 60 - 90 kg

Nosnosť: 125 kg
 

Predný úložný priestor: Otočný uzatvárateľný otvor 25 cm, Skrutkovací denný otvor 15 cm

Zadný úložný priestor: Oválny otvor 32,5 cm, otočný zatvárací otvor 15 cm

Vlastnosti: Ergonomické sedadlo, nastaviteľné stehenné opierky, posilňovacie pedále PRO XI9, držiak na riadidlá, riadidlá

Farby: Žltá/biela, červená/biela

 

Súprava SeaBird Patong je bezpečnostná súprava na kajak, ktorá pozostáva z dvoch vzduchových plavákov a dvoch držiakov. Tento systém vyvinula švédska spoločnosť VKV a je určený pre väčšinu kompozitných kajakov od spoločnosti SeaBird Design. Ponúka mnoho výhod oproti iným bezpečnostným zariadeniam alebo metódam (ako je používanie pádla alebo eskimáckeho kotúľa).

Súprava plavákov dodáva kajaku stabilitu. Plaváky sa dajú ľahko pripevniť po prevrátení (alebo predtým, ak sa cítite mimo svojej komfortnej zóny). Plaváky vám umožnia pádlovať v rozbúrenej vode bez strachu z prevrátenia, uľahčia návrat do kajaku a ich stabilita vám pomôže dostať sa z ťažkých situácií. Poskytujú tiež stabilitu počas rôznych aktivít, ako je plávanie, rybárčenie, potápanie, fotografovanie, filmovanie alebo dokonca len vychutnávanie šálky kávy.

Ak sa kajak prevráti, môžete ich použiť aj na sebazáchranu, pretože stabilizujú kajak, kým sa do neho vrátite.

Plávajúci systém sa dá použiť mnohými spôsobmi na väčšine modelov kajakov SeaBird Design. Vďaka ich umiestneniu za kokpitom a špicatému tvaru neprekážajú pri pádlovaní a znižujú rýchlosť maximálne o 5 %.

Poznámka: Súpravu plaváka SeaBird Designs možno použiť na nasledujúce modely: North Sea, Expedition Nansen, Expedition, XP480, XP507, Nordr S, Nordr M, Nordr M2, Nordr L2, Nordr XL3.

Dodatočné parametre

Kategória: Morské kajaky
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: