Oprava lodí a vodáckeho materiálu

Opravy nafukovacích i pevných lodí, vodáckeho vybavenia

Vykonávame a zabezpečujeme záručný aj pozáručný servis a predaj náhradných dielov, príslušenstva a servisného materiálu pre nafukovacie člny Gumotex. Servis lodí Gumotex zabezpečujeme s ohľadom na druh a rozsah poškodenia ako aj na kapacitné možnosti servisu buď priamo u výrobcu, alebo prostredníctvom nášho servisu, ktorý je autorizovaným servisným miestom pre Gumotex.

Opravujeme aj nafukovacie člny iných značiek ako Gumotex (Robfin, Intex, Kolibri atd.), a iné nafukovacie produkty (ležadlo, skákací hrad, bazén...) treba však mať na zreteli, že pri oprave môžu byť použité iné materiály a lepidlá ako pri výrobe.

Zabezpečíme pre Vás tiež opravy plastových lodí - vzhľadom na obmedzené skladovacie priestory si opravu týchto lodí prosím vopred dohodnite telefonicky.

Ďalšie opravy vodáckeho vybavenia - výmena latexových límcov a manžiet na vodáckych bundách, oprava poškodených zipsov na suchých oblekoch atď.

Každú opravu Vám naceníme individuálne, cena zohľadňuje typ a rozsah poškodenia aj pracnosť opravy. Doba opravy je individuálna, menšie opravy (menšie trhliny, výmena ventilov a pod.) sa spravidla riešia do týždňa, pri komplikovanejších zásahoch, ktoré nie je možné riešiť v našom servisnom stredisku a pri všetkých opravách počas letnej sezóny je potrebné počítať s dlhším časovým horizontom. Podrobnejší údaj Vám budeme vedieť poskytnúť pri obhliadke alebo popise poškodenia.

V prípade záujmu o opravu nám čln môžete priniesť priamo do predajne na Jasovskej 12 v Bratislave alebo  pošlite na e-mail  info@vodacky-obchod.sk popis poškodenia, fotodokumentáciu poškodenia a telefonický kontakt na Vás. Informovať sa alebo dohodnúť výjazdy k väčším plavidlám môžete tiež telefonicky na 0907 300016 alebo 0918 455587. Člny a vybavenie na opravu preberáme čisté, zbavené blata a väčších nešistôt.

Certifikát servis Gumotex

*
*
* Ochrana proti robotom
 

Miroslav Šlauka

12.06.2018

 
 
Dobrý deň, mám starší raft Colorado. Chcel by som na ňom vymeniť staré bajonetové ventily za ventily Push push. Chcem sa opýtať či je to možné a či sa to dá realizovať doma vo vlastnej réžii. Ďakujem
reagovať

milanko

27.05.2018

 
 
Prosím o informáciu či existuje živica, ktorá má už v sebe aj farbu ?
reagovať

Vlasta Gardon

10.05.2017

 
 
Dobry den mam stary gumeny cln 30 rocny. Nie je deravy, len sa niekde rozkepuje. Da sa to u Vas urobit? Dakujem
reagovať

24.05.2017

 
 
Dobrý deň, pri takýchto starších člnoch sa môže stať, že je oprrava už nemožná - záleží na akom mieste sa rozlepuje a na stave materiálu člna. Pravdepodobné je aj to, že ak sa zalepí jedno miesto, otvorí sa zas niekde inde... ťažko to ale posúdime bez toho, aby sme čln videli - ak máte možnosť, prineste ho k nám do predajne, alebo aspoň pošlite na mail fotografie poškodenia. Pekný deň
reagovať

Peter Sládeček

13.02.2014

 
 
Dobrý večer Chcel by som sa opýtať, či robíte lepenie gumených úchytov na vesla na člny kolibri? Peter
reagovať